Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi

Kdo elektronická přáníčka provozuje?

ALBI Česká republika dělá už více než 20 let radost přáníčky, společenskými hrami a milými dárky...

Více než 20 let se snaží ALBI dělat radost přáníčky do obálky, rodinnými hrami a milými dárky pro všechny příležitosti. Po dvaceti letech má v nabídce krom klasických papírových přání i spoustu těch netradičních - hudební přání s českými a slovenskými hity, svítící, přání s 3D efekty nebo přáníčka v televizkách.

Populární elektronická přáníčka provozujeme již 14 let - nyní jsme přistoupili ke změně kabátku, protože chceme, aby výběr přání byl jednodušší a odeslání přáníčka nezabralo více než pár minut. Nově jsme připravili i klientskou sekci, kde mohou registrovaní uživatelé sledovat všechna odeslaná přání, mít adresář svých přátel nebo se nechat upomínat na výročí svých známých.

Kde ALBI najdete

Pokud chcete někomu udělat radost a poslat mu přání v papírově podobě, určitě se zkuste zastavit v některé ze 14-ti ALBI prodejen. Většina elektronických přání je předělána z klasických přání, takže pokud se Vám líbí ta elektronická, určitě si vyberete i z našich papírových přáníček. A pokud nemáte blízko do některé z našich prodejen, najdete je i v dobrých knihkupectvích, supermarketech nebo papírnictvích.

Kontakt

ALBI Česká republika a.s.
Palác Karlín
Thámova 289/13
186 00 Praha 8

tel.: +420 222 541 381 / fax: +420 222 541 380
mobil: +420 603 522 273
web: www.albi.cz
mail: pranicka@albi.cz