Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací V pořádku

Albi

Nebojte se posílat elektronická přáníčka, ALBÍK vše pohlídá...

Při nakládání s daty se ALBI Česká republika řídí zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost ALBI Česká republika a.s., provozovatel Elektronických přáníček na adrese prani.albi.cz (pranicka.albi.cz), prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb. V žádném případě neposkytujeme tyto údaje třetí straně.

Jaké údaje shromažďujeme?

Abychom mohli zaslat přáníčko tam, kam si přejete, potřebujeme od Vás potřebujeme znát pouze Vaše jméno, Váš e-mail a e-mail adresáta. V případě, že chcete využívat výhod klientské zóny elektronických přání, budete požádáni ještě o místo bydliště a datum narození. 

K čemu údaje slouží?

Údaje, které uvedete na stránkách elektronických přání, slouží především k odeslání a doručení elektronického přání, popř. zasílání informací o stavu vybraného přání. Účelem shromažďování a zpracovávání osobních údajů je personalizace služeb a informací poskytovaných prostřednictvím stránek, další vývoj stránek, případně marketingové využití ze strany ALBI Česká republika a.s.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?

Po zalogování do klientské zóny můžete tyto údaje editovat či mazat. V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit, stačí odeslat e-mail na registrace@albi.cz.